Stoły lodowe na każdą okoliczność

Lodowe stoły bankietowe cieszą się coraz większym zainteresowanie. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim jest to świetny i łatwy sposób na to, by zachować świeżość potraw, które serwowane są gościom. Ponadto lodowy stół bankietowy umożliwia elegancką i efektowną prezentację dań.

Przeznaczenie

Lodowe stoły bankietowe świetnie sprawdzą się w restauracjach, hotelach oraz innych lokalach gastronomicznych. Miejsca, w których przyrządzane i serwowane są potrawy, muszą spełniać odpowiednie warunki sanitarne, które zostały opracowane w trosce o zdrowie klientów.

Lodowe wanny to rozwiązanie nie tylko w zakresie higieny. Co jeszcze? Doświadczenie restauratorzy wiedzą jak ważny jest odpowiedni sposób prezentacji serwowanych dań i przekąsek. Warto zatem dołożyć starań, by dania z menu były łatwo dostępne i odpowiednio wyeksponowane – jest to świetny sposób na zachęcenie do konsumowania, dlatego lodowe stoły doskonale sprawdzą się w barach samoobsługowych. Wykorzystując do ekspozycji jedzenia lub napojów lodówy stół możemy mieć pewność, że produkty nie stracą swych wartości odżywczych i zachowają świeżość.

Prostota i elegancja, czyli nowoczesny design

Lodowe stoły bankietowe wyróżniają się również designem. Prosta konstrukcja i minimalistyczna forma to ponadczasowe połączenie, które sprawdza się w każdych okolicznościach. Skandynawski styl, w którym stoły zostały zaprojektowane i wykonane, sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Nie tylko styl i sposób wykonania wyróżnia stoły Olsen Berga. Co zatem jeszcze? Łatwość w utrzymaniu porządku. Konstrukcja stołu umożliwia łatwość czyszczenia powierzchni równych, jak i zagłębień. Stoły można myć również pod ciśnieniem.

To nie wszystko. Stoły lodowe zostały tak zaprojektowane, by były łatwe i wygodne w użyciu. Lekka konstrukcja pozwala na rozkładanie i składanie stołu przez jedną osobę. Po złożeniu stół zajmuje niewiele miejsca, dlatego można śmiało przechowywać go na zapleczu.

Design jest ważny

Coraz częściej zwracamy uwagę na design. Cenimy formy proste i eleganckie, które doskonale sprawdzą się w najróżniejszych okolicznościach. Producenci stołów Olsen Berga zadbali o to, by stół uniwersalny i funkcjonalny. Połączenie tych dwóch cech pozwala cieszyć się nam niesamowitym efektem wizualnym, którego wyjątkowa forma tkwi właśnie w prostocie.

Na każdą uroczystość

Stoły lodowe mogą być wykorzystywane w zależności od zaistniałych potrzeb i okoliczności. Pełna dowolność, żadnych ograniczeń. Jedno jest pewne – lodowe stoły pozwolą na oryginalną prezentację potraw, które urzekną gości nie tylko smakiem, ale również wyglądem i sposobem podania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Why ask?