Tanie noclegi w Kościelisku

Kościelisko jest miejscowością, która może zachwycać podobnie jak i Zakopane. Jeśli planujemy udany urlop w Tatrach, to niekoniecznie musimy decydować się właśnie na Zakopane, ale powinniśmy swoją uwagę zwrócić właśnie na Kościelisko. Z jednej strony mamy w tym miejscu do dyspozycji bardzo wiele różnych różnych obiektów noclegowych, a z drugiej strony również będziemy mówili o bardzo wielu atrakcjach.

Malownicze tatrzańskie doliny, wiele pieszych szlaków górskich, a poza tym jeśli chodzi o okres zimowy, to oczywiście białe szaleństwo na stokach. Kościelisko to idealne miejsce do tego, aby poszusować. Mieszkając w tej miejscowości możemy dokonać zakupu Skipassu na cztery różne stoki, na różne trasy zjazdowe. Stacja Suche, Witów – ski, Harenda oraz Polana Szymoszkowa Ski to bardzo bogata propozycja, dzięki której możemy nacieszyć się frajdą jazdy na nartach. Mówiąc o Kościelisku, nie można nie wspomnieć także o bardzo wielu ciekawych obiektach noclegowych, jakie są do naszej dyspozycji.

Apartamenty Zakopane – gdzie zobaczymy piękną panorame?

Między innymi wskażemy na Panoramę Kościelisko. Jest to kompleks domków, które są bardzo dobrze i kompleksowo wyposażone, w których mamy do czynienia również z bardzo dobrym otoczeniem. Domek grillowy, siłownia, bilard, piłkarzyki są elementami, które nie pozwolą nam się nudzić nawet jeśli nie będziemy wychodzić poza obiekt. Poza tym oczywiście nie można nie wspomnieć o wspaniałych widokach rozpościerających się wszędzie wokoło. To jeden z tych wspaniałych góralskich obiektów, ale nie jedyny. Warto wskazać także na Polanę Chotarz. To kolejny z apartamentów, w którym dodatkowo mamy do czynienia ze strefą relaksu. Mowa jest o krytym basenie, o saunie. Ta propozycja na pewno może zadowolić każdego z nas, może spowodować, że pobyt w Tatrach będzie wyjątkowy. Na stronie internetowej apartamenty Zakopane mamy umieszczonych znacznie więcej informacji. Tym samym korzystając z tego źródła możemy przekonać się do tego, że Tatry to nie tylko Zakopane, ale także inne malownicze miejscowości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?