Jak po ciasto to do Tadka.

Zbliża się przyjęcie firmowe a Ty poszukujesz pysznych ciast, które zachwycą wszystkich gości? Twoje dziecko niedługo ma urodziny  a Ty nie masz czasu sama upiec pyszny tort? Nie ma wyjścia, musisz poszukać dobrej cukierni.   Tylko, która będzie najlepsza ? W której znajdziesz wszystko czego szukasz ?Jeżeli mieszkasz w okolicach Warszawy to masz szczęście, gdyż w Radzyminie jest Cukiernia Tadek, która rozwiąże oba Twoje problemy.

Cukiernia Tadek z Radzymina już od ponad 15 lat produkuje ciasta z tradycyjnych przepisów. Od 2016 roku produkcja odbywa się w nowoczesnej hali produkcyjnej z zachowaniem wszelkich norm i standardów. W chwili obecnej w swojej ofercie ma ponad 200 ciast, ciastek i tortów. Znajdziemy w niej ciasta z serem, budyniem, śmietaną, szarlotki.  Wszystkie te wypieki są zawsze świeże i  zawsze bardzo smaczne. Ciasta są  pieczone na zamówienie, nie piecze się ich na zapas. Jeżeli dziś zadzwonisz i zamówisz to jutro dostaniesz gotowy, pyszny produkt.

Cukiernia przyjmuje zamówienia od klientów indywidualnych oraz biznesowych. Jeżeli właśnie otwierasz kawiarnię lub masz restaurację l i potrzebujesz dostawcy zawsze świeżych ciast, które swoim smakiem zachwycą Twoich klientów to Cukiernia Tadek z Radzymina będzie idealnym i rzetelnym  dostawcą. Torty na każdą ważną uroczystość są wykonywane przez doświadczony zespół cukierników, co jest gwarancją dobrego smaku.

Prócz standardowych wypieków cukiernia jest otwarta na wykonanie nietypowych zamówień. Jeżeli potrzebujesz ciasta, tortu lub ciastek w nietypowym kształcie czy rozmiarze to zawsze możesz skontaktować się z biurem cukierni. Profesjonalna obsługa na pewno pomoże znaleźć dobre rozwiązanie sytuacji.

Cukiernia Tadek mieści się w Radzyminie, około 30 kilometrów od Warszawy jadąc w stronę Białegostoku. Odległość os stolicy nie jest duża, więc każdy kto ma ochotę na pyszne ciasto powinien wybrać się w podróż do Radzymina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?