W jaki sposób zaprezentować swoją osobę na portalu randkowym

Umawianie się przez portal randkowy jest obecnie bardzo popularne. Spora ilość osób jest bowiem tak mocno zajęta pracą i robieniem kariery, że nie ma już siły bądź czasu wieczorami chodzić do klubów, w poszukiwaniu odpowiedniego partnera i partnerki. Rzadko też się zdarza, że strzała amora trafi nas (z wzajemnością) na ulicy, na widok przypadkowego przechodnia. Dlatego warto skorzystać z opcji poznawania ludzi przez internet. Nawet jeśli nie będzie z tego wielkiej miłości, to może pozostać długoletnia przyjaźń.

Na portalu randkowym, tak jak i w realnym życiu, duże znaczenie ma nasz wizerunek i prezencja. Jest to bowiem swoista reklama nas samych. Oczywiście duże znaczenie ma zdjęcie, które wstawimy, ale również to, jak się przedstawimy i jak siebie opiszemy. Nie ma sensu, od na początku koloryzować swojego „ja”, gdy się spotkacie i tak wszystko się wyda. Napisanie prawdy, pozwoli nam poznać osoby, które zaakceptują nas takimi jakimi jesteśmy, ze wszystkimi naszymi zaletami i wadami. Choć tych ostatnich nie należy od razu przesadnie wypisywać. Napiszmy więc czym się w życiu kierujemy, co lubimy robić w wolnym czasie, czym zajmujemy się zawodowo. Ludzie, którzy mają pasje i szeroki wachlarz zainteresowań są interesujący i wydają się także bardziej otwarci na innych. Dlatego nie ukrywajmy swojego hobby, nawet jeśli okaże się, że jest nim szydełkowanie czy zbieranie znaczków. Przykład takiego portalu randkowego to: https://www.sexustawki.pl/

Piszmy o swoich zaletach, ale nie przechwalajmy się. Specjaliści od PR radzą, aby podawać trzy nasze zalety. Napiszmy też jaką kuchnię lubimy, określmy rodzaj muzyki, jakiej słuchamy, oraz wymieńmy przynajmniej dwie książki, do których lubimy wracać. Nie przesadzajmy też odnośnie wymagań wobec potencjalnego partnera. Nie zakładajmy niczego i dajmy się ponieść wrażeniu, jakie druga strona na nas wywrze podczas rozmowy. Być może nawet jeśli nie spełnia wszystkich naszych wymagań, okaże się interesującą osobą. Nie ukrywajmy również swoich zdjęć i nie róbmy tajemnicy z naszego wyglądu. Jeśli mamy kilka kilogramów za dużo, lepiej, żeby druga osoba zobaczyła to od razu. Jeśli nie będziemy jej odpowiadać, to się po prostu nie odezwie, natomiast jeśli jednak zagai to znaczy, że nasza nadwaga jej nie przeszkadza. Lepiej uniknąć rozczarowań i nieprzyjemnych sytuacji podczas pierwszego spotkania.

Dodaj komentarz