Pokrycie dachowe

Byliśmy już prawie na finiszu prac budowlanych związanych z domem, zostało nam tylko znaleźć blachy na nasz dach. Ile ludzi, tyle opinii, więc porady znajomych i rodziny na wiele się nie zdały, a wprowadziły w naszych głowach jeszcze większy mętlik. I wtedy odpaliłam komputer i pomocy zaczęłam szukać w Internecie. Szybko natrafiłam na idealny produkt dla nas – Flex marki Plannja. To była blacha stworzona dla naszych potrzeb i idealnie skomponowała się z projektem domu i dachu. Po zakończeniu prac, dom wyglądał jak z bajki, ten stan się utrwalił do dziś, chociaż minęło już kilka lat. Dlatego nie można oszczędzać na dachu, gdyż jest on, wraz z fundamentem, najważniejszymi elementami domu.

Ma zapewniać bezpieczeństwo i stabilność domu, a także ciepło i komfort. Nie warto więc żałować pieniędzy na materiały budowlane, bo może się to obrócić przeciwko nam. Powinniśmy dokonać zamówienie w firmie, która ma lata doświadczenia, cieszy się nienaganną opinią i posiada dobre ceny.

 

Gdy złożyliśmy zamówienie, nie sądziliśmy, że tak szybko zostanie ono zrealizowane. Nie zdążyliśmy znaleźć odpowiedniej ekipy do ułożenia blachy, a ona była już u nas. Trwało to dosłownie 5 dni. Produkt trafił do nas w stanie nienaruszonym, idealnie zapakowana, ten sam kolor, który wybraliśmy i wszelkie wymiary też się zgadzały. Współpracować z taką rzetelną firmą, to sama przyjemność. Nie jesteśmy odosobnionym przykładem, mnóstwo klientów wyraża swoje pochlebne opinie w Internecie, a także moi znajomi oraz rodzina, którym poleciłam firmę, byli bardzo zadowoleni z ich usług i produktów.

Informacje na temat firmy, w której zamówiliśmy blachę, znaleźliśmy za pośrednictwem wyszukiwarki. Była to druga pozycji od góry po wpisaniu Flex Rzeszów. Strona sprzedawcy jest bardzo przejrzysta, szybko mogłam znaleźć adres oraz telefon kontaktowy, pod którym umówiłam się na wstępne spotkanie.

Nie ma co sobie życia utrudniać, jeśli mamy sprawdzoną firmę, która z pewnością nas nie zawiedzie, nie powinniśmy szukać czegoś innego. Gdy się z nimi skontaktujemy, otrzymujemy specjalną ofertę dla nas, wszelkie informacje, metraże, ceny. Wszystko jasno, przejrzyście i bez naciągania klienta. Dlatego tak wielu klientów wraca do tej firmy i zamawiają różne produkty, bo to dobry układ, który się opłaca obydwu ze stron.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?