W poszukiwaniu dostawcy Internetu

Dziś chciałbym opis w jaki sposób znalazłem bardzo fajną stronkę odnośnie wyszukiwania usług Internetowych w dowolnym rejonie Polski. Otóż kilka dni temu miałem przeprowadzkę, wszystko związane było z moją pracą, no ale nie o tym chciałem pisać. Przeprowadziłem się do centrum Katowic, gdzie mam niedaleko do swojej obecnej pracy. Ogólnie w wolnych chwilach prowadzę biznes online, także potrzebuje solidnego dostawcy Internetu którego jakość w stosunku do ceny jest dla mnie odpowiednia. W mieszkaniu nie było zainstalowanych mediów więc musiałem zorganizować wszystko na własną rękę.

Gdzie szukałem?

W pierwszej kolejności to szukałem po forach internetowych opinii na temat Katowickich operatorów ISP. Już na tym etapie zdobyłem dość dobre rozeznanie, ale niestety dzwonić po firmach i pytać się czy nadal macie ten internet za tyle i tyle złotych to beznadzieja 🙂 Pewnego razu natrafiłem na post na jednym z for gdzie polecany został serwis dostawcy-internetu.pl, po przejściu na stronę już wiedziałem, że znalazłem to czego szukałem.

Portal ten posiada spis ofert bardzo dużej ilości dostawców usług Internetowych, kablówki itd. Dzięki niemu znalazłem firmę, która w dobrej cenie zaoferowała mi Internet + VOIP + Podstawowe kanały telewizji kablowej. Nazwy firmy nie będę podawał 😉 bo nie będę nikomu robił reklamy, niech każdy dostosuje odpowiednią ofertę do swojej kieszeni.

Stronę tą można znaleźć w google na pierwszych miejscach wpisując frazy typu Internet Katowice czy Internet Warszawa, bądź możesz po prostu przejść poprzez adres strony który umieszczony jest powyżej. Myślę, że warto skorzystać z tego typu strony przed zakupem Internetu. Dzięki niej możesz zaoszczędzić pieniądze i wydać je na co innego 😉 bądź chociażby na wyższy Pakiet Internetu.

W moim przypadku korzystanie z tego sposobu się sprawdziło i jestem zadowolony. Mam nadzieję, że w twoim nie będzie inaczej.

Daj znać w komentarzu jak oceniasz tą stronę i czy znalazłeś tam ofertę dla siebie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Why ask?